Hayatınızın aşkını burcuna göre seçin

2.633 kişi inceledi
Hayatınızın aşkını burcuna göre seçin

KOÇ BURCU

koç burcu kadını erkeği yorumu

 

Bay doğru Koç:Koç erkekleri çalışmak konusunda oldukça başarılı, onlar maddi anlamda istedikleri hayatı elde etmeden böyle bir atılmayacaklardır. Eğer koç erkeği sizle evlenmeyi düşünüyorsa,maddi anlamda kendilerini hazır hissettikleri anlamına gelir. Eğer “maço” bir erkek bana göre değil diyorsan, Koç burçları sizin aradığınız erkek olmayacaktır.
Bayan doğru Koç: Koç kadını ideallerinin peşinde koşan bir kadındır. Sizinle evlenmeye sıcak bakıyorsa, bilin ki  artık çocuk sahibi olmak istiyordur. Siz eğer mücadeleyi sevmeyen biri iseniz bu kadınlar sizin için doğru seçim olmayacaktır.

BOĞA BURCU

boğa burcu kadını erkeği yorumu

Bay doğru Boğa: Boğa erkekleri kadar cömert, insanlar yoktur. Para harcamaya bayılırlar. Fakat harcayacakları parayı kazanmak için çok çalışırlar ve gocunmazlar çalışmaktan. Bu erkeklerden çalışma konusunda korkmayın . Tutumlu olmak bunlara göre değildir. Onlar biraz günü yaşamayı severler geleceğe yatırımı beceremezler. Eğer sen tutumlu bir kadın isen bu erkekler senin için doğru seçim olmayacaktır.
Bayan doğru Boğa: Bu kadınları fazla neşeli, şen şakrak akıllarına eseni yapmaktan çekinmeyen, eğlenmeyi, gezmeyi ve  hayattan nasıl keyif alınacağını bilen nadir kadınlardır. Bu kadınla birlikteyken, kendinizi keyif gezegeninde hissetmeniz çok olası bir durum . Ama diyorsan ki ben hayatı çok ciddiye alırım o zaman bu kadın sizin hayatınızın doğrusu olmayacaktır.

İKİZLER BURCU

ikizler burcu kadını erkeği komik yorumlar

Bay doğru İkizler: Bu erkekler fazla tutkulu, oldukça eğlenceli, bir o kadar romantik ve hemen hemen her konuda  iddialı davranışları ile sizin aklınızı başınızdan alabilir. Bu erkekler sorumluluk almaktan hep çekinirler. Eğer sen sorumluklarını bilen bir adam arıyorsan  İkizler burcu erkeği maalesef aradığın adam olmayacaktır.

Bayan doğru İkizler: Bu kadınlar da  tıpkı erkeği gibi fazla tutkulu, oldukça eğlenceli kadınlardır. Ayaklarınızın yerden kesilmesini istiyorsanız hiç durmayın. Erkeğine sonsuz sadakatle bağlı kalacak olan kadının bir sorunu var oda oldukça fazla olan gel gitleri. Diyorsan ki sakin ve huzurlu bir evliliğim olsun bu kadınlar sizin aradığınız kadın olmayacaktır.

YENGEÇ BURCU

yengec burcu kadını erkeği komik yorumlar

 

Bay doğru Yengeç: Bu erkekler ailelerine fazlasıyla bağlı, en sadık ve çok sevecen adamlardır. En iyi baba onlardan olucaktır. Fakat bir sıkıntımız var bu adamlar annelerine bağlılık konusunu biraz fazla biraz fazla abartır bu yüzden bu adam sizi zorlayabilir. Eğer annesine düşkün bir adam bana uymaz diyorsanız bu  erkekler maalesef aradığınız adam olmayacaktır.

Bayan doğru Yengeç: Bu kadınlar duygu yumağı, hassas ve narin kadınlardır. Evlerine bağlı kişilikleri sayesinde en güzel yemekleri ondan yiyeceğinize emin olabilirsiniz. Temiz bir ev, güzel yemekler ve huzurlu bir yuva vaad edecektir. Ama siz çok alıngan hassas bir kadın idare edemem derseniz beyler bu kadınlar size uzak olacaktır.

ASLAN BURCU

aslan burcu kadını erkeği komik yorumlar

 Bay doğru Aslan: Bu burcun erkekleri tam bir romantik, ailesine düşkün, çok çalışkan ve eşinin sözünü dinlemekten çekinmeyen adamlardır. Bir kusurları var onların biraz dağınık olmayı severler, eğer bir adamın arkasını toplamayı asla sevmem diyorsanız bu adamlar size biraz uzak kızlar.

Bayan doğru Aslan:  Bu kadınlar oldukça neşeli, esprili, oldukça gösterişi seven kadınlardır. Onlar her şeyin en iyisine, en güzeline sahip olmak isterler. Egoları biraz zirveyi aşar siz erkekler ego denizinde yüzmek bana göre değil derseniz . Bu kadınlar size uymazlar.

BAŞAK BURCU

başak burcu kadını erkeği komik burç yorumları

Bay doğru Başak: Bu erkekler fazla düzenli, baya esprili ve güzel vakit geçirmeyi bilen adamlardan oluşur. Genellikle evlerine bağımlılıklarıyla ünlüdürler. Fakat bu adamlar yetinmeyi sevmezler, hayatta her zaman daha iyiyi başarabilmenin peşinde olurlar. Siz eğer gözüm kapalı güvenmek isterim derseniz bir adama  maalesef bu adamlar size uzak kalacaktır.

Bayan doğru Başak: Bu kadınlar tutkulu olmayı seven, sıcak kanlı ve mükemmeli arayan kadınlardır. Bu kadınlarla hayatınızda ki bütün sorunları çözebilirsiniz. Ama fazla eleştirmeyi seven bu kadın sizi zorlayabilir. Eğer sabırsız bir erkekseniz bu kadınlar sizin doğrunuz olmaya uzak kalacaktır.

TERAZİ BURCU

terazi burcu kadını erkeği komik yorumlar

Bay doğru Terazi: Bu erkekler romantik, empati yeteneği yüksek, oldukça anlayışlı ve şiirsel bir yönleri vardır. Fazla empati yapmak her zaman iyi midir, orası tartışılır. Bu adamlar sizin canınızı nasıl yakacağını çok iyi bilirler ve canınızı eğer gerçekten yakmak isterse bunu düşünmeden yapabilir. Eğer siz tartışmalarda sakin bir adam arıyorum derseniz bu erkekler size olacaktır.

Bayan doğru Terazi: Bu kadınlar anlayışlı,oldukça yetenekli ve duyguyu yoğun yaşayan kadınlardır.Size vaktini ayırır, el üstünde tutar.Fakat bu kadınlar o kadar  dürüst kadınlardır ki  söyleyecekleri her zaman sizin hoşunuza gitmeyebilir. Eğer eleştiri kabul etmeyen gerçeklerle yüzleşmeyi sevmeyen biri iseniz bu kadınları size göre olmaya baya uzak kalacaklardır.

AKREP BURCU

akrep burcu kadını erkeği komik yorum

Bay doğru Akrep: Bu burcun erkekleri oldukça çekici, seksi, seksi, seksi çok seksi erkeklerdir. Şaka yapmıyoruz seksi erkek gördünüz mü bilin ki akreptir. Bu seksi adamlar sekse oldukça düşkün olduklarından size sadık kalmasını beklemek mucize olabilir. Eğer sende sadakate önem veriyorsan koşulsuz şartsız sadık bir erkek arıyorum dersen biraz uzak kalabilir sana.

Bayan doğru Akrep:

Bu burcun kadınları erkeklerinden daha seksidir.Üstelik sadakat konusunda, erkekler kadar tutarsız değillerdir eğer bu kadın size aşık olmuşsa  istediğiniz sözü verecektir. Yalnız bu kadınlar genelde  hayata karşı olumsuz tavırlar sergilerler.Bu kadınlarda hayata olumsuz bakma memnuniyetsiz bir kadın profili ortaya çıkarabilir. Eğer sen hayattan zevk alan ve her yönünü güzel kılmaya çalışan biriysen maalesef bu kadınlar sizi tatmin etmeyecektir.

YAY BURCU

yay burcu kadını erkeği komik burç yorumları

Bay doğru Yay: Bu erkekler fazla iyimser, tatlı dilli ve oldukça verici adamlardır. Siz kadınları prenses gibi hissettirebilir el üstünde tutarlar, bu erkeklerle beraber iseniz asla kendinizi yalız hissetmezsiniz. Ama baktığımızda şöyle dersiniz ki her şey yolunda gidiyor ve ona yaptığınız ufacık bir yanlış ile sizi maziye gömebilir. Eğer hatasız kul olmaz diyen kadınlardansanız bu adamlar size biraz uzak kalacak.

Bayan doğru Yay: Bu burcun kadınları sizin hayatınıza sürekli yenilikler katacaktır. Size yeni fırsatlar sunarken hayatınızda oldukça neşeli anlar katacaktır. Bu kadınlarla rahatlıkla evlenebilirsiniz ama aşırı ilgi bana göre değil diyenlerdenseniz uzak durmakta fayda var.

OĞLAK BURCU

oğlak burcu kadını komik yorum

Bay doğru Oğlak: Bu erkekler sorumluluk sahibi, çalışkan, adeta işine aşık insanlardır. Yalnız bir kusurları var oda fazlaca cimri  olmaları. Eğer sen hayatı yaşamayı seven geleceği önemsemeyen biriysen bu adamlar maalesef sana uymayacaklardır.

Bayan doğru Oğlak: Bu kadınlar için evleri her şeyden önce gelir, çocuklarına sahip çıkan, belki biraz hatta baya despot yapıya sahip kadınlardır. Bu kadınlarla evlenmeyi seçerseniz kadın evin reisi olacaktır. Ama diyorsan ki ben ataerkil yetiştim o zaman bu kadınlar size uymayacaktır.

KOVA BURCU

kova burcu kadını erkeği komik yorum

Bay doğru Kova: Bu burcun erkekleri evcimen, içe kapanık, fazla çekingen erkeklerdir. Hatta bu çekingenlikleri yüzünden karşı tarafa ukala izlenimi verebilirler . Eğer siz daha alfa model bir erkek istiyorsanız böylesine kibar ve nazik olan bu erkekler size uzak kalacaktır.

Bayan doğru Kova: Bu burcun kadını sadık,çok neşeli ve çocuklarına bağlı kadınlardır. Fakat bazen bu bağlılıkları saplantı haline getirip çocuk konusunda sizi sürekli huzursuz edebilir. Eğer siz daha rahat bir erkekseniz bu konuda  Kova burcu kadını size uzak kalacaktır.

BALIK BURCU

balık burcu kadını erkeği komik yorum

Bay doğru Balık: Bu burcun erkekleri hayal kurmayı sever, sürekli dalgın ve gerçekçilikten uzak erkeklerdir. İyi bir baba, iyi bir eş olabilirler ama asla istediğiniz şekle sokamaz, konuları çözüme ulaştıramazsınız bu erkeklerle.Realist ve çözüm odaklı bir hayat yaşamayı seviyorsanız üzgünüm bu erkekler sizi tatmin etmeyecektir.

Bayan doğru Balık: Bu burcun kadınları çok hassas kırılgan ve dalgın olurlar. Bu kadınlar size güzel bir eş olabilirler .Fakat siz enerjisi yüksek bir erkekseniz sizi de kendiyle birlikte aşağı çekebilir.

Burçlar karakter konusunda çok önemli bir role sahip ve her biri içinde herkese uyacak güzellikler taşıyor.Anlaşma kısmı size kalmış sağlıklı, mutlu, huzurlu, bol aşklı günlere hoşçakalın..

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

BU KONUYA YORUM YAPABİLİRSİNİZ