Mini çantalar İn büyük çantalar Out

917 kişi inceledi
Mini çantalar İn büyük çantalar Out

Herkese selam

Gün geçmiyor ki yeni bir moda, yeni bir trend hayatımıza giriyor.Şimdi de  yeni gözde olan aksesuar trendi; mini çantalar.

kahverengi süet mini ufak ysl çanta

Neredeyse, bütün çanta tasarımcılarının koleksiyonlarında yerlerini almış bu mini çantalar. Boyutları ile dikkatleri üzerine çeken bu mini çantalar yılın aksesuar trendi olmaya aday duruyor.  Bu yılın yaz sezonu ve  sonbahar – kış sezonunun vazgeçilmez bir aksesuarı olacağını söylemek isterim. Bu çantalar sokak modasında da fazla ilgi gördüğünü hepimiz görmeye başladık.
Mini çantalar neredeyse bir cüzdan kadar küçükler. İçine telefon, kredi kartı ve belki de bir ruj koyulabileceğiniz büyüklükte. Prada, Chanel, Mulberry ve Hermes gibi markaların tasarımların da bu modellere sokak modasında sıkça rastlıyorum.
Neredeyse cüzdan boyutun da olan bu çantalar, bilekte ya da elde taşıyabilirsiniz.Bu sene de zincir saplar moda olması nedeniyle mini çantalarda da zincir saplar bol kullanılacağa benziyor.Bu çantaları ben çok sevdim. Bakalım sizde benim gibi büyük çanta sevenler bu trende nasıl bakacaksınız…

kırmızı minik ufak celine çanta

 

siyah deri ufak mini çanta

 

ufak mini channel çanta

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

BU KONUYA YORUM YAPABİLİRSİNİZ