Parlak Deri ve Rugan Stiletto Modelleri 2016

3.259 kişi inceledi
Parlak Deri ve Rugan Stiletto Modelleri 2016

2016 stiletto ayakkabı modelleri arasında parlak renk ayakkabılar oldukça beğenilmekte. Stiletto ayakkabılar gerçekten bayanlara daha da çekici bir görünüm katmakta, günlük hayatınızda, özel organizasyonlarda, iş hayatınızda kısacası her yerde, şıklığını koruyan bayanların gözdesi. Stiletto ayakkabılar ile kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz. Sezonun öne çıkan bir diğer tasarımı ise zımbalı stiletto ayakkabılardır. Geçen senelerde renkli stiletto ayakkabıları oldukça modaydı. 2016 stiletto ayakkabı modelleri’nde zımbalı stilettolar adından sıkça bahsettirmekte. Yaz ve bahar ayları için çok uygun olan bu ayakkabılar ile şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız ve 2016 stilleto modasına ayak uydurmak istiyorsanız, galerimizi gezmenizi öneririz!

Alıntı: www.stilkapinda.com

altın-renk-stiletto altın-stiletto bağcıklı-stiletto-yılan-derisi bej-zımbalı-stiletto beyaz-stiletto bordo-stiletto fıstık-yeşili-stiletto gümüş-stiletto gümüş-stiletto-2 kaplan-detaylı-stiletto kırmızı-stiletto papyonlu-zımbalı-stiletto-siyah pudra-stiletto rugan-bağcıklı-stiletto sarı-stiletto sivri-burun-siyah-altın-rugan-stiletto siyah-stiletto siyah-stiletto-2 süet-stiletto yeşil-stiletto yüksek-bilekli-stiletto-altın zımbalı-rugan-stiletto-1 zımbalı-rugan-stiletto-2 zımbalı-rugan-stiletto-gümüş

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

BU KONUYA YORUM YAPABİLİRSİNİZ