Elma sirkesi mucizeleri

1.630 kişi inceledi
Elma sirkesi mucizeleri

Güzel ve iyi görünmek için öncelik cildinizin bakımı, sağlıklı ve parlayan bir yüz ve tenin önemi kesinlikle tartışılmaz.
Cildinize bakım yapmak kadar cildinize uygun olan ve doğal ürünler kullanmak da oldukça faydalı olacaktır.
Elma sirkesinin vücudumuza en çok fayda yarattığı yer, cildimiz desem yanlış bir tabir kullanmamış olurum. Cildimizle ilgili meydana gelen birçok sorunun çözümü için elma sirkesinden faydalanabilirsiniz.
sivilce tedavisi
Cilt sorunlarının en başında her yaş gurubunda rastlanan sivilceler geliyor. Sivilceler, ister gençlik yaşlarınızda oluşan hormonlarla ilgili sivilceler olsun, ister stres ve sıkıntı ile ortaya çıksın elma sirkesiyle meydana gelen bu sivilcelerden kurtulmanız mümkün. Cilt temizliği için piyasada kozmetik ürünler maalesef ki kimyasal içerikli oluyor bu ürünleri kullanmak yerine doğal yoldan elma sirkesi ile temizlemeniz mümkün. Kendinize göre bir ölçü ayarlayıp 1 ölçü elma sirkesini ve iki katı olacak şekilde su ile karıştırınız ve pamuk ile cildinizi yaptığınız bu karışım ile siliniz. Sabah kalktıktan sonra ece yatmadan önce hazırladığınız elma sirkesini cildinize pamuk yardımı ile temizleyip hem cildinizin arınmasını hemde nemli kalmasını sağlayabilirsiniz.
Eğer güneşte oluşan yanıklar ve kızarıklık oluştu ise cildiniz de bunun için duş alırken kovanın içerisine bir fincan elma sirkesi katıp ve duş aldığınız suyun ılık ve soğuya yakın olmasını sağlayıp bu sayede hem serinlemiş hem de rahatlatmış olursunuz. Farkı hissedeceksiniz.
Bunun gibi bir sürü cilt problemlerine iyi gelen mucize elma sirkesini deneyiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

BU KONUYA YORUM YAPABİLİRSİNİZ