Kırışıklıklara kolajen ile savaş açmak

928 kişi inceledi
Kırışıklıklara kolajen ile savaş açmak

Biz kadınların cilt yapıları farklılıklar göstermekte ve kaçınılmaz olan kırışıklarla baş etmenin yollarını arar dururuz. Kimimiz erken yaşlanıyoruz, kimimiz biraz daha geç ama eni sonu sinir bozucu kırışıkları önlemek için adım atmanın zamanı gelenlerdenseniz bu yazımız sizin için geliyor… Herşeye rağmen uzun süre genç kalmak istiyor ve yaşınızı gizlemek istiyorsanız, bunlardan bahsetmek istiyorum. Neden yaşlanırız ve nasıl yaşlanmayı gizleriz. İlk olarak göz çevresi kırışıklarını ele alalım. Kırışıklar, normal yaşlanma ile ilgilidir. Yaşlandıkça cildimiz elastikiyetini kaybeder ve kolajen üretimi azalmaya başlar. Kolajen üretimi azaldıkça cilt onarım ve yenilenmesini geciktirerek zamanla yaşlılık belirtilerine yol açar. Güneş ışınları, cilt üzerinde zararlı bir etkiye sahiptir ve yaşlanmayı hızlandırır.
kırışıklıklar genç görünüm göz altı morlukları
Nasıl kırışıklıkları mücadele ederiz?
Kırışıklarla mücadele etmek için çoğu kadın servet harcıyor, pahalı kozmetik ürünleri cerrahi müdaheler derken çok yüksek rakamlara çıkıyor. Kırışıklardan kurtulmanın yolları ama sizler için araştırdığım bu ürün hayatınızı kurtaracak gibi görünüyor.
nivea-visage-q10-plus-kirisik-karsiti-gece-kremi-50mlp_4869_b
Q10 isimli krem, çoğu markada bulunmakta fiyatları da uygun ciltte kolajen üretimini destekleyerek kırışıklıklarınızdan kurtulmanızı destek olacak. Bu kremi, denemenizi tavsiye ederim. Genç görünmeyi kim istemez? Yıllar çok çabuk geçiyor…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

BU KONUYA YORUM YAPABİLİRSİNİZ