Hangi tarz sana yakın ?

1.205 kişi inceledi
Hangi tarz sana yakın ?

Herkese merhaba !

Bugün de sizlere biraz kendimce sizlerle şık olmanın yollarını konuşmak istiyorum.Şöyle bir bakıyorum da şık olmak o kadarda zor değil,şık olmanın başında gelen tek şey bence tarz sahibi olmak.

beyaz etek tişört kombin

 

Tarz sahibi olmak için yapılması gereken, neyin popüler olduğuna bakmak yerine kendi modanızı kendiniz yaratmaktan geçiyor.Bunu uygularken tabi ki, o ne der bu ne der mantığını bir kenara atmak ta fayda var, yani özgür olmalısın tarzını yaratırken.Aynaya baktığında gördüğün görüntü, seni memnun ediyor esiyorsa sorun yoktur demektir.

göbeği açık tişört jean kombin

 

Zaten de önemli olan tarz olmak ta ”sizin kendinizi aynada gördüğünüz de beğenmeniz. ”Siz kendinizi beğenin ki başkaları da sizi beğenebilsin. Diyeceğim odur ki bütün iş sizde bitiyor top sizde :)

kot tulum siyah deri çanta

 

Mesela üstte ki resmi incelediğimiz de, kot tulum içine giydiği bir bluz ile çok sıradan gelen bu kombin,deri kemer, deri çanta gibi şeylerle süslenmiş, buda burada yaratılan tarzın yani kot ile derinin şıklığını gözler önüne sermiş bulunuyor.

krem kazak jean marjinal kombin

 

Bu kombine baktığımız da tamamen farklı bir akım görüyorum ,marjinal bir tarz. Son zamanlar da görmeye alıştığımız bu tarz, ne yalan söyleyeyim çok beğeniyorum.Taşlanmış pantolon,eskitme botlar eskilerden kalma bir moda esintisi yaratıyor.

leopar pantolon beyaz tshirt kombinEvet kızlar leopar, bu deseni gördüğüm de bana hep seksiliği çağrıştırıyor.Eminim sizler için de aynı düşünce söz konusudur.Bu kombine baktığımız da leopar pantolon üzeri spor bir tişört görüyoruz.Evet bu kombin de kendi içinde hem şık hem de tarz olmuş.

mavi kareli gömlek krem dantelli etek

Son resmimize de baktığımız son zamanların gözdesi ekose desenli gömlek ve dantel bir etek görüyoruz.İkisinin de uyumu harika görünüyor. Gömleğe attığı düğüm ile bir tarz yaratmış kendine. Yani diyeceğim kızlar tarz olmak o kadar da zor değil, önemli olan kendine yakışanı bulmak şimdilik hoşçakalın…

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

BU KONUYA YORUM YAPABİLİRSİNİZ