Kıvırcık saç nasıl yapılır?

1.399 kişi inceledi
Kıvırcık saç nasıl yapılır?

Merhabalar
Kıvırcık saçlar konusunu ele alalım bugün, gerek görünümü gerek doğallığı ile kendinize hayran bırakacağınız bir saç stili olsa da, kıvırcık saçlara sahip olan kadınlar, bu saçlara şekil vermekte ve bakımının baya zor olduğunu bilmekteler. Düz saçlara sahip olan kadınlarda da ara ara bu düşüncelere düşebilir yani kısaca saçlar bakılmak isterler. Her gün düz modelden sıkılırız ve değişiklik arar kıvırcık modelini kullanmak isteyebiliriz. Her iki nedeni de göz önünde tutarak, kıvırcık saç modelleri bu yıl hangileri çok tutulacak favori saç kıvırcık saç modellerini bu yüzden yardımcı olmak adına sizlerle paylaşmak istedim.
iri dalgalı saç modeli
İlk olarak doğal kıvırcık modeli isteyenlere doğal görünümlü kıvırcık saç modelini nasıl yapabilirsiniz onunla başlayalım. Saç fırçası ve fön makinesi ile bunu yapabilirsiniz. Düz saçlara sahip olan kadınlar bir saç maşası yardımı ile saçlarınızı ister ince ister kalın olacak şekilde küçük miktarlara ayırıp saçlarınıza kıvırcık bir görünüm sağlayabilirsiniz.
ombre dalgalı saç
İkinci olarak ise eskiden yaptığımız saçlarınızı hafif nemliyken örüp bir kaç saat veya daha uzun bekletip açarak kullanabilirsiniz. Birde eskilerden gelen bigudi yöntemi var zamanında çok yapmıştım:) tabi uğraşmak istemezseniz maşalar kurtarıcı oluyor.Ama diyorsanız saçım zarar görmesin hala deneyebilirsiniz kızlar :)
örgülü dalgalı saç modelisarı uzun dalgalı saçuzun ombreli dalgalı saç

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

BU KONUYA YORUM YAPABİLİRSİNİZ