Gelinlik modellerine bayılacaksınız!

1.216 kişi inceledi
Gelinlik modellerine bayılacaksınız!

Hepimiz aslında aynı şeyi aramıyor muyuz şu  hayatta.Tabi  aşktan bahsediyoruz. Gerçeğini bulmak hele ki bu zamanda, gerçekten zor ve tam bulduk dediğimizde bunu ölümsüz kılmak isteriz ve güzel bir törenle kutlamak herkese ilan etmek isteriz . ıO yüzden ‘düğünümüz’ en güzel ve en özel  günümüz. ‘Benimle evlenir misin?’ bir kadının aşık olduğu adamdan duymak istediği en güzel cümledir şüphesiz .
Düğün günü gelmiştir ve herkes çok memnundur, herşey tamamlanmış, adeta masal havasıyla esen müthiş bir atmosfer sizin için hazırlanmaya başlamıştır. Evet o gün sizin için harikadır fakat gel gelelim hazırlık aşamasına…Kadınların  çoğunun düğün hazırlığı evresi (gelinlik, ayakkabı, çiçek, saç…vs) maalesef ki çok ta kolay olmuyor. Biz kadınlar günlük hayatımızda bile giyinirken takıntılıyız biraz sanki,  doğal olarak bu özel günümüzü normal günden fazla abartmamız pek  normal:) En çokta yani en önem verdiğimiz konu en güzel gelinliği seçmek. Artık günümüzde o  kadar çok gelinlik modelleri var ki gerçekten konu karar aşamasına gelince öyle kolay veremiyor insan doğal olarak . Gelinlik seçerken ilk önceliğimiz  vücut şeklinize uyabilecek gelinlikler seçmek sizi masal dünyanızın unutulmaz prensesi yapabilecek  sonuçlar verecektir. Bende sizler için en trend ve güzel gelinlik modellerini sizlere önereceğim…
Umarım galerimizde ki modeller sizlere ilham verir ve masalınızın en güzel ve en özel prensesi olmanıza yardımcı olur.Herkese güzel aşklar uzun mutlu beraberlikler dilerim.

dantel balık etek gelinlik modeli

 

iki parça sade gelinlik

 

kolları dantelli straplez gelinlik modeli

 

saten kalın askılı gelinlik

 

saten straplez gelinlik modelleri

 

sırtı açık dantel gelinlik modeli

 

sırtı açık gelinlik modelleri

 

sırtı açık kabarık gelinlik modeli

 

straplez balık etek gelinlik modelleri

 

straplez beli kemerli gelinlik

 

straplez gelinlik modelleri

 

straplez kabarık gelinlik modelleri

 

straplez prenses modeli gelinlik

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

BU KONUYA YORUM YAPABİLİRSİNİZ